warm aan


Zondag 07 april

DE SINTJANSSTAPPERS - Den Ouwen Uiltochten Walk2Gethertocht - A

Parochiezaal Dreveneind 1 ESSEN (Horendonk)

4-7-12-16-19-25-35km

08u00-15u00


Zondag 14 april

WSV DE RANSTUILEN - 39ste Intern. Wandeltocht – Walk2Gethertocht - A

Evenementenhal ‘Den Boomgaard’ Antwerpsesteenweg BROECHEM

4-7-11-15-20-25-30-42km

06u30-15u00


Zaterdag 20 april

DE STROBOEREN VZW - Tweedaagse Maria ter Heidetochten - Walk2Gethertocht - A

PZ d’ Ouwe kerk Lage Kaart 644 BRASSCHAAT

5-7-10-16-20-31-42km

07u30-15u00


Zondag 21 april

WK WERCHTER Aspergedabberstocht - VL-BR

De Wal Walstraat WERCHTER

5-8-12-15-20-25-30km

06u30-15u00


SINGELWANDELAARS STROMBEEK-BEVER Paastocht - VL-BR

Sporthal E. Soens Singel 59 STROMBBEK-BEVER

5-7-12-17-22km

07u30-15u00


Maandag 22 april

WK KADEE BORNEM 50e Paastochten Superaanbieding - A

CC Ter Dilft Sint-Amandsestwg 43 BORNEM

6-10-15-18-20-25-30km

07u30-15u00


IJSETRIPPERS VZW Lentetocht tussen Lane en Dijle - VL-BR

De Linde Pastorijstraat OTTENBURG

4-7-12-18-25km

07u00-15u00


Vrijdag 26 april tot

zondag 28 april

weekend Renesse Nederland



Zondag 28 april

WSV IBIS PUURS Vlaanderen Wandelt - A

Evenementenhal Binder Forum 9 PUURS-SINT-AMANDS

4-7-10-16-21-30-42km

07u00-15u00


Woensdag 01 mei

ZANDSTAPPERS Meiklokjestocht - Walk2Gethertocht - A

Mollenhof Lichtaartsesteenweg 1 POEDERLEE

4-7-12-15-20-25-35km

06u00-15u00


Zondag 05 mei

WK ST.PIETERS-LEEUW Lewe tocht - Superaanbieding - VL-BR

Zaal Centrum Menisberg 7 HUIZINGEN

5-10-15-20-23-30-35km

08u00-15u00


WSV DE KADODDERS Dwars door de groentestreek - A

BelOrta Mechelsesteenweg 120 SINT-KATELIJNEWAVER

6-11-16-20-30km

08u00-15u00


DE VOSKES Emiel Van Hemeldonck tocht - A

Zaal Reynaert Pottersstraat 1 VOSSELAAR

5-8-12-16-20-25km

08u00-15u00


Zondag 12 mei

SINJORENSTAPPERS 35e Lange Wappertochten - A

Sportcomplex Ter Beke Kantine KSK WILRIJK Moerelei 99 WILRIJK

4-8-12-16-17-18-20-22-25-33km

07u00-15u00


WSVC MOL Boswandeltocht - A

Parochiecentrum Sluis Sint-Bernardusstraat MOL

4-7-10-13-16-18-21-25-30-37-45km

07u00-15u00


WIT-BLAUW SCHERPENHEUVEL Meitocht - VL-BR

Sporthal Averbode Vorststraat 55 AVERBODE

5-8-13-20-30-35km

07u00-15u00


Zondag 19 mei

DE KORHOENSTAPPERS Paterkestocht - Walk2Gethertocht - A

Zwepes Ven Oude Arendonksebaan OUD-TURNHOUT

4-7-12-18-24-32-42km

07u00-15u00


BOSGEUZENVOORKEMPEN 41e Conciencetocht - A

Dorpshuis (feestzaal De Caters) Kerstraat 24 'S GRAVENWEZEL

6-9-12-16-21-27-33-40km

07u30-15u00


WANDELCLUB TEMSE Wandelmeedag - O-VL

E. Naudtszaal Hof Ter Elstlaan 2C ELVERSELE

6-12-20-30km

07u00-15u00


Zondag 26 mei

DE NATUURVRIENDEN ZOERSEL Pierentocht - A

Koetshuis Kasteeldreef 55 HALLE (Kempen)

6-11-20-30km

07u00-15u00


K.V.R.VL.BT. 46e Mars Loven Boven - VL-BR

Kwartier de Hemptinne Hertogstraat 184 HEVERLEE

3-5-7-10-13-16-20-28-35km

07u00-15u00


Woensdag 29 mei

UILENTREKTOCHTJE Natuurgebied Lovenhoek - A

Manege De Heide Boskant 41 PULDERBOS

+7 en 5km

13u30 stipt


Donderdag 30 mei

WSV IBIS PUURS Aspergewandeling - A

JOC Wijlland Fortbaan 9 PUURS

6-10-14-21km

07u30-15u00


Zondag 02 juni

DE POMPOENSTAPPERS Pompoenstapperswandeling - A

OC Lichtaart Schoolstraat 36 LICHTAART

4-6-12-15-20-25-30-40-50km

06u00-15u00


SCHORRESTAPPERS 21e Onnefretterstocht - A

Zaal De Koophandel Noeveren 58 BOOM

5-8-10-13-15-21-29km

07u00-15u00


DE BOLLEKES ROTSELAAR Hagelandtocht - VL-BR

Montfortcollege Aarschotsesteenweg ROTSELAAR

4-6-8-10-12-16-20-30km

07u00-15u00


Zondag 09 juni

WANDELCLUB TORNADO Boerentocht - VL-BR

Zaal Onder den Toren Markt z/n HAACHT

5-8-12-15-20-25km

07u00-15u00

32-42km

07u00-11u00


DE SMOKKELAARS STEKENE 37e Smokkeltochten - 21e 50km van Stekene - O-VL

Broederschool Nieuwstraat 17 STEKENE

6-12-17-23-30-42-50km

06u00-15u00


Maandag 10 juni

SPORTON VZW De 3-bekentocht - VL-BR

S.O.K.Hasseltsebaan 43 DIEST

5-8-13-18-21km

07u00-15u00


Zondag 16 juni

IVAS ITEGEM 10e Zegeltjeswandeltocht - A

Parochiezaal Schoolstraat 28 ITEGEM

4-8-10-13-17-20-27-33-42-50km

06u00-15u00


OPSINJOORKE MECHELEN Gouden Caroluswandeling De Groene Lus - A

Centrum De Rode Planeet Doornlaarstraat 9 RIJMENAM

4-8-12-18-24-30km

08u00-15u00


WSV DE HOPBELLETJES 29e Hoppetocht - VL-BR

Gem.centrum Hof ten Kloosterstraat 7 Opwijk

4-8-12-18-24-30KM

06u30-15u00


zondag 23 juni

WVK PUURS 39ste Zomertochten - A

Gemeenschapshuis Vrededaal L. Van Kerckhovenstr. PUURS

4-8-12-20-30km

07u30-15u00


DE NOORDERKEMPEN HOOGSTRATEN 30e Aardbeidentocht - A

Parochiezaal Ons Thuis Rondeelweg 2 MEERLE

6-12-18-24-30km

07u00-15u00


WSV HORIZONDONK Schulensmeertocht - L

OC De Link Linkhoutstraat 194 LINKHOUT

4-8-12-15-20km

07u00-15u00


Zaterdag 29 juni

WSV KINDERDIJK Molenwaardtocht

Busreis NL

Partycenter ‘De Klok’ Molenstraat 117 KINDERDIJK (NL)

5-10-15-20-30-40-50km

07u30-13u00


Zondag 30 juni

DE KLEITRAPPERS Piet Van Aken-tocht - A

Clublokaal De Kleitrappers Korte Veerstraat 2 RUMST

5-12-15-20-30-50km

07u00-15u00


WIJTSCHOTDUVELS 13e Wijtschotduvelstocht - A

Hoeve De 4 Notelaars Wijtschotbaan 4 SCHOTEN

5-10-15-20-25-30km

07u30-15u00


TORENVRIENDEN OOSTHAM 38e Christoffeltocht - L

Kristoffelheem Schoolstraat 10 OOSTHAM

4-7-13-18-24km

07u00-15u00



ST-MICHIELSTAPPERS Mastentoppentocht  – Walk2Gethertocht - A

GC Blommaert Gemeentepark 22 WUUSTWEZEL

4-7-11-14-18-22-25-30-42km

07u00-15u00


IJSETRIPPERS VZW Bosuiltocht - VL-BR

CC De Bosuil Witherendreef 1 OVERIJSE

4-7-14-21km

07u00-15u00