warm aan

Zondag 05 april

DE SINT-JANSTAPPERS Den Ouwen Uil tochten - Walk2Gethertocht - A

Geannuleerd


HERENTALSE WV - 37e Perswandeling - A

Geannuleerd



Zondag 12 april

WSV DE RANSTUILEN 40e Internationale Wandeltocht – WalkOn
Walk2Gethertocht Superaanbieding - A
Geannuleerd


Donderdag 16 april

WSV DE NATUURVRIENDEN Paastocht - A

K.L.J.-lokaal De Reiger 29 ZOERSEL
6-11-17-20km

07u00-15u00


Zaterdag 18 april

DE STROBOEREN VZW Tweedaagse Maria ter Heide
tochtenWalk2Gethertocht - A

Zaal d’ Ouwe kerk Lage Kaart 644 BRASSCHAAT
5-7-10-16-20-31-42km

07u30-15u00


Zondag 19 april

WK WERCHTER Aspergedabberstocht - VL-BR

De Wal Walstraat WERCHTER
5-8-12-15-20-25-30km

06u30-15u00


WVK PUURS 35e Lippeloboswandeling - A

Geannuleerd


GASTHOFSTAPPERS Kommiezentocht - O-VL

Zaal De Klingenaar Kieldrechtstraat 12 DE KLINGE
6-10-15-20-25-30km

07u00-15u00



Zaterdag 25 april

WSV HORIZON DONK 28e Bloesem en pannenkoekentocht - VL-BR

De Linde Pastorijstraat OTTENBURG
4-7-12-18-25km

07u00-15u00


Zondag 26 april

WS VLAANDEREN Vlaanderen Wandelt - W-VL

Luchtmachtbasis Kosijde R. Vandammestraat 100 KOKSIJDE
4,5-7-11-15-20-24-33-37-42km
50-60km

07u00-15u00
05u00


WS VLAANDEREN Vlaanderen Wandelt - VL-BR

Sportloods Pastinekenstraat ASSE
3-5-7-12-14-21-25-30-35-42km
07u00-15u00


Vrijdag 01 mei

ZANDSTAPPERS Meiklokjestocht Walk2Gethertocht - A

Mollenhof Lichtaartsesteenweg 1 POEDERLEE
4-6-10-14-19-24-29-34km
06u00-15u00


Zondag 03 mei

WSV DE KADODDERS Dwars door de groentestreek - A

BelOrta Mechelsesteenweg 120 SINT-KATELIJNEWAVER
6-11-16-20-25km

08u00-15u00


DE VOSKES Emiel Van Hemeldonck tocht - A

Zaal Reynaert Pottersstraat 1 VOSSELAAR
5-8-12-16-20-25km

08u00-15u00


WK ST.PIETERS-LEEUW Lewe tocht - VL-BR

Zaal Centrum Menisberg 7 HUIZINGEN
5-10-15-20-25-30-35km

07u15-15u00


Zondag 10 mei

SINJORENSTAPPERS 36e Lange Wappertochten - A

Sportcomplex Ter Beke  Kantine KSK WILRIJK Moerelei 99 WILRIJK
4-8-12-16-20-25-33km

07u00-15u00


WSVC MOL Boswandeltocht - A

Parochiecentrum Sluis Sint-Bernardusstraat MOL
4-8-11-16-22-27-31-37-45km
07u00-15u00


WIT-BLAUW SCHERPENHEUVEL Meitocht - VL-BR

Sporthal Averbode Vorststraat 55 AVERBODE
5-8-13-20-30-35km

07u00-15u00


Zondag 17 mei

!! … Verrassingsreis …Verrassingsreis …Verrassingsreis …!!


BOSGEUZENVOORKEMPEN 42e Conciencetocht - A

Dorpshuis (feestzaal De Caters) Kerstraat 24 ‘s GRAVENWEZEL
6-9-13-17-21-26-33-40km
07u30-15u00


WSC DE BLAUWVOET 24e Pannenkoekentocht - A

Sportcentrum Voetbalterreinen Blauwvoet Ilsestraat 106 OEVEL
6-12-18-25km

07u00-15u00


Donderdag 21 mei

DE DAUWSTAPPERS 30e Internationale Poldertochten - A

Gildenhuis Putte Partizanenstraat 10 KAPELLEN
4-10-12-15-18-21-25km

07u30-15u00


WSV IBIS PUURS Aspergewandeling - A

Gemeenschapshuis Vrededaal L.Van Kerkhovenstraat 1 PUURS
6-10-14-21km

07u30-15u00


Zondag 24 mei

DE KORHOENSTAPPERS Paterkestocht Walk2Gethertocht - A

Zwepes Ven  Oude Arendonksebaan OUD-TURNHOUT
4-7-12-18-24-32-42km

07u00-15u00


KWIK BORNEM Ring Klein Brabant - A

CC Ter Dilft St-Amandsestwg 41 BORNEM
5-10-12-15-20-25km

08u00-15u00


Zondag 31 mei

SCHORRESTAPPERS 22e Onnefretterstocht - A

Zaal De Koophandel Noeveren 58 BOOM
5-8-10-13-15-21-23-27-29km
07u00-15u00


DE POMPOENSTAPPERS Pompoenstapperswandeling - A

Ligahof Schoolstraat 36 LICHTAART
4-6-12-15-20-25-30-40-50km
06u00-15u00


Maandag 01 juni

HORIZON OPWIJK 28e Kravaalbostochten - VL-BR

Zaal De Kersenpit Dorp 8 MAZENZELE
6-12-17-21-28km

07u00-15u00


SPORTON VZW De 3-bekentocht - VL-BR

S.O.K. Hasseltsebaan 43 DEURNE-DIEST
5-8-13-18-21km

06u30-15u00


Donderdag 04 juni

UILENTREKTOCHTJE Groepswandeling Hertsberg - A

Herberg Mie maan
Diestse baan HERSELT

5 en +7km

13u30 stipt


Zondag 07 juni

WANDELCLUB TORNADO Boerentocht Superaanbieding - VL-BR

Zaal Onder den Toren Markt z/n HAACHT

5-8-12-15-20-25-32-42km
06u00-15u00


NATUURVRIENDEN ZOERSEL Pierentocht - A

Hooidonk - Zaal de Hoge Schuur Langestraat 170 ZANDHOVEN

Gewijzigde vetrekplaats
6-10-12-16-20-30km

07u00-15u00


Zaterdag 13 juni

OLENSE POTTENSTAPPERS Zomertocht –Memorial Dirk Wagemans - A

Domein Teunenberg Boerenkrijglaan 51 OLEN
4-7-12-18-25km

07u00-15u00


Zondag 14 juni

IVAS ITEGEM 11e Zegeltjeswandeltocht - A

Parochiezaal Schoolstraat 28 ITEGEM
5-10-15-20-27-33-42km

06u00-15u00


OPSINJOORKE MECHELEN Gouden Caroluswandeling De Groene Lus - A

Centrum De Rode Planeet Doornlaarstraat 9 RIJMENAM
4-8-12-18-24-30km

08u00-15u00


Zaterdag 20 juni

KWB SCHRIEK Wandeltocht - A

GC Klein Boom Mechelbaan 604 PUTTE
4-7-12-18-25km

07u00-15u00


Zondag 21 juni

DE NOORDERKEMPEN HOOGSTRATEN  - 1e Aardbeidentocht - A

Parochiezaal Markenhof Koestraat 6 MINDERHOUT
6-12-18-24-30km

07u00-15u00


WVK PUURS 39e Zomertochten - A

Gemeenschapshuis Vrededaal L. Van Kerckhovenstr. PUURS
6-10-15-20km

07u30-15u00


Zaterdag 27 juni

WC GEDOVIBA 10e Doffense Zomertocht - A

Terrein FC Godeviba Gerheze 1 OLEN
3-6-13-21-30-42km

07u30-15u00


Zondag 28 juni

DE KLEITRAPPERS Piet Van Aken-tocht - A

Clublokaal De Kleitrappers Korte Veerstraat 2 TERHAGEN
5-12-15-20-30-50km

7u00-15u00


WIJTSCHOTDUVELS 14e Wijtschotduvelstocht - A

Hoeve De 4 Notelaars Wijtschotbaan 4 SCHOTEN
5-10-15-20-25-30-42km

07u30-15u00


Zondag 05 juli

ST-MICHIELSTAPPERS Wolfsheuveltocht –  Walk2Gethertocht - A

School Berkenbeek Nieuwmoersestwg 113 WUUSTWEZEL
4-7-11-14-18-22-25-30km
07u00-15u00